Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.378.514

2007 İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ…

25 Ekim 2007 Perşembe günü Ataköy Ahmet Cömert Spor Salonu'nda başlayan İstanbul Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası Cumhuriyet Kupası bugün yapılan 12 final müsabakası ile sona erdi.

Müsabakalar öncesinde yapılan seremoni sırasında şehitlerimiz için yapılan saygı duruşundan sonra İstiklal Marşımız okundu. Ardından İstanbul Vali Yardımcısı Sn. Hürrem AKSOY, Türkiye Boks Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Üyesi Sn. Hasan ÇOLAKOĞLU ve İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ birer konuşma yaparak müsabakaları başlattı.

Oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen müsabakaları İstanbul Vali Yardımcısı Sn. Hürrem AKSOY, Türkiye Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Sn. Bircan ERESİN, Sn. Mert ÖZTEMEL, Sn. Faruk HASETÇİ ve Sn. Atilla CÖMERT takip edenler arasındaydı.

Müsabakalar istanbulboks.org adlı web sitemiz üzerinden kesintisiz olarak Dünya'nın tüm ülkelerinden özellikle gurbetçilerimiz tarafından ilgiyle canlı olarak izlendi. İstanbul Boks İl Temsilciliğimiz'i arayan çok sayıda gurbetçimiz "Bu yayın sayesinde kendimizi ülkemizde hissettik. Bu yayını sağlayan İstanbul Boks İl Temsilciliği'ne candan teşekkür ediyor ve bu yayınların ve şampiyonaların devamını bekliyoruz." şeklinde konuştular.

Müsabakalarda En Teknik Boksör Tekel'den İlker TOPAL, En Centilmen Boksör Beşiktaş'tan Ramazan BALLIOĞLU ve En Dövüşken Boksör Fenerbahçe'den Abdullah DURSUN seçildi ve Vali Yardımcımız Sn. Hürrem AKSOY, İstanbul Boks İl Temsilcimiz Sn. Ömer KARADENİZ, İl Temsilci Yardımcımız Sn. İrfan POLAT, Organizasyon Komitesi Üyemiz Sn. Ömer EKİNCİ tarafından birer kupa ile onurlandırıldı.

Müsabakalar sonrasında web sitemize bir değerlendirme yapan İstanbul Boks İl Temsilcimiz Sn. Ömer KARADENİZ şunları söyledi. "Öncelikle bu müsabakaların Ahmet Cömert'te yapılması ve organizasyonun mükemmel bir şekilde sağlanabilmesi için her türlü desteğini esirgemeyen İl Spor Müdürümüz Sn. Tamer TAŞPINAR'a, Spor Şube Müdürümüz Sn. Zafer BATAR'a, tüm şube müdürlerimize boks camiası adına minnet borçluyuz. Ayrıca müsabakalar sırasında salonda herhangi bir eksikliğe müsaade etmeyen ve canla başla çalışan başta Bakırköy İlçe Müdürümüz Sn. İsmail Hakkı HACIAHMETOĞLU, Tesis Amiri Ruşen DEMİRYAPAN ve tüm salon personeline teşekkür ediyorum. Bağcılar Belediye Başkanımız Sn. Lokman ÇAĞRICI'ya, Cantaş A.Ş.'ye ve Anadolu Sigorta'ya ayrıca desteklerinden dolayı teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu güzel şampiyonanın Türk Boksu için hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini temenni ediyorum."

SİKLETLERİNDE ALTIN MADALYA ALARAK İSTANBUL ŞAMPİYONU OLAN BOKSÖRLER

Bayanlar
44 Kg. Yasemin URBAY – İstanbul Kick Box İhtisas
50 Kg. Hanife ESKİN – Sarıyer Boks İhtisas
54 Kg. Emek YILMAZ – Perpa
56 Kg. Sinem KUZEY – Aktoka
60 Kg. Fadime MERT – Kıraç
62 Kg. Alev AYDOĞAN - Perpa


Baylar
48 Kg. Altan UYANIK – Beşiktaş
51 Kg. İlker TOPAL – Tekel
54 Kg. Hakan DOLUNAY – Beşiktaş
57 Kg. Abdullah DURSUN – Fenerbahçe
60 Kg. Gökhan DOLUNAY – Beşiktaş
64 Kg. Ali BOĞURCU – Tekel
69 Kg. İsmail YELİZ – Perpa
75 Kg. Ulaş KAYA – Fenerbahçe
81 Kg. Tuncay TAVUKÇU – Fenerbahçe
91 Kg. Selman KERİMİ – Beşiktaş
+91 Kg. Deniz FİDAN – Beşiktaş

Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
21.8.2019 00:39:25
IP'niz: 18.206.15.215 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!