Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.664.030

ANTRENÖR EĞİTİM SEMİNERİ'NE YOĞUN İLGİ…

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Boks İl Temsilciliği tarafından organize edilen İstanbul Bölgesi Boks Antrenörü Eğitim Semineri 26 Şubat 2010 Cuma günü (dün akşam) İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Burhan Felek Merkez Binasında gerçekleşti. 40'a yakın katılımcının iştirak ettiği Eğitim Semineri'ne İstanbul Bölgesi Antrenörlerinin ilgisi büyüktü.

Uluslararası (AIBA) Boks Hakemlerimizden hakem hocaları Sn. Alp BARTU ve Sn. İsmail LOTOZ'un verdiği eğitimi dikkatle takip eden İstanbul Bölgesi Antrenörlerimiz AIBA'nın uygulamaya koymuş olduğu son kural ve kaideler hakkında detaylı ve önemli bilgilere sahip oldular. İki (2) saat süren program sonrası Eğitim Semineri'ne iştirak eden tüm antrenörlere İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ, Boks İl Temsilcisi Yardımcısı Sn. İrfan POLAT ve değerli hakem hocalarımız Sn. Alp BARTU ve Sn. İsmail LOTOZ tarafından birer Katılım Belgesi takdim edildi.

Eğitim Semineri öncesi bir konuşma yapan ve seminer sonrası da konuşmalarını tekrarlayan İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ, İstanbul İli'nin faaliyeti olan bu programa katılan tüm antrenörlere ve hakem hocalarına teşekkürlerini ileterek sözlerine başladı. Sn. KARADENİZ bu Eğitim Semineri sayesinde amaçlarının Boks Antrenörleri'ne birer değer katmak olduğunu, eğitimin başarıdaki en büyük paya sahip olan bir unsur olacağını ve bu tür faaliyetlerin bundan sonra da sık sık tekrarlanacağını ifade etti. Sn. KARADENİZ ayrıca son günlerdeki polemikler üzerine Eğitim Semineri Faaliyeti'nin Federasyon Başkanlığı seçimleriyle alakalı bir propaganda yapılacak platform olamayacağını da sözlerine ekledi.
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
9.7.2020 14:21:34
IP'niz: 3.226.97.214 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!