Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.724.061

Boks Antrenörü Yetiştirme Kursları Açılıyor…

Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığı'nca yapılan yazılı açıklama ile 2007 yılı içerisinde gelecek talepler doğrultusunda 1., 2., 3. ve 4. Kademe Boks Antrenörü Yetiştirme Kurslarının planlanacağı duyurulmuştur.

Kurslara katılmak isteyen adaylarda aranılacak şartlar ve başvuru formu aşağıda belirtilmiştir. Kurslara katılmak isteyen adayların başvuru formunu doldurarak en geç 30 Mart 2007 Cuma gününe kadar İstanbul Boks İl Temsilciliğimizin 0212 875 33 03 numaralı faksına göndermeleri gerekmektedir.

Kurslar hakkında gelecek talepleri değerlendirecek olan Türkiye Boks Federasyonu, kursların yer ve tarihlerini daha sonra açıklayacaktır.


1. KADEME ANTRENÖR KURSUNA KATILACAKLARDA ARANAN ŞARTLAR

a) En az İlköğretim Okulu mezunu olmak (Ancak Milli Sporcularda tahsil şartı aranmaz.)
b) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile malül bulunmamak,
c) Taksirli suçlar hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, hileli iflas, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyet kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale veya alım satımlara fesat karıştırmak, Devlet sırlarını açığa vurmak suçlarından dolayı hürriyeti bağlayıcı ceza ile hükümlü bulunmamak. d) En az 20 yaşını doldurmuş olmak.
e) Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Ceza Yönetmeliğine göre son üç yıl içinde bir defada 6 aydan fazla veya toplam 1 yıldan fazla ceza almamış olmak.
Ancak, başvurunun fazla olması halinde yukarıdaki şartların yanında 5 yıl kendi dalında faal sporculuk yapmış olmak veya milli sporcu olmak tercih sebebidir.

2. KADEME ANTRENÖR KURSUNA KATILACAKLARDA ARANAN ŞARTLAR

Yukarıda belirtilen şartlara haiz 1. Kademe Yardımcı Antrenör Belgesine sahip ve en az 1 yıl çalışmış olduğunu belgeleyen antrenörler katılabilecektir.

3. KADEME ANTRENÖR KURSUNA KATILACAKLARDA ARANAN ŞARTLAR

Yukarıda belirtilen şartlara haiz 2. Kademe Antrenör Belgesine sahip ve 2. Kademede 2 yıl çalışmış olduğunu belgeleyen ve bu süre içerisinde boksla ilgili en az 2 seminer görmüş antrenörler katılabileceklerdir.

4. KADEME ANTRENÖR KURSUNA KATILACAKLARDA ARANAN ŞARTLAR

Yukarıda belirtilen şartlara haiz (a maddesi hariç) en az lise ve dengi okul mezunu olmak, (milli sporcularda tahsil şartı aranmaz) 3. Kademe Antrenör Belgesine sahip, 3. Kademede en az 3 yıl çalışmış ve 3 seminer görmüş antrenörler katılabileceklerdir.


BOKS ANTRENÖR KURSLARINA KATILIM TALEP FORMU'NU Bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
mehmet yıldız
manyaklar_52@hotmail.com
13.9.2008
 
boks su com seviyorum ama bezen iş yüzün de bazı maclara giremiyom busene büyükler türkiye şampiyonasına katılıp derece yapmak istiyorum
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
25.9.2020 09:42:59
IP'niz: 3.228.10.17 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!