Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.534.221

BOKS DUAYENLERİ KUPASI'NDA FİNAL GÜN܅

Sarıyer Mersinli Ahmet Spor Salonu'nda devam eden Boks Duayenleri Kupası müsabakalarında 22 Kasım 2008 Cumartesi (dün) günü yapılan yarıfinal müsabakaları sonunda finalde altın madalya için mücadele edecek boksörler belli oldu.

40 müsabakanın gerçekleştiği yarıfinal müsabakalarında solana gelen boks severler yıldızlar, gençler ve büyükler kategorisindeki boksörlerin birbirinden zevkli mücadelelerini izleme şansı buldular. 23 Kasım 2008 Pazar (bugün) günü saat 11.00'de başlayacak olan final müsabakaları ile son bulacak şampiyonada başarılı boksörler madalya ile ödüllendirilecek. Dereceye giren ilk üç kulübe ise İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından birer kupa verilecek.

ŞAMPİYONA'NIN YARIFİNAL SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Ayrıca daha önceden de duyurulduğu gibi İstanbul ve Türk Boksu'na büyük hizmetler vermiş olan Boks'un Duayenleri adına gerçekleştirilen bu şampiyonanın final gününde birçok Duayen isim bir araya gelerek İstanbul Boks İl Temsilciliği'nin bu organizasyonunda eski günlerini anmak için bir fırsat bulacak.

İstanbul Boks İl Temsilciliği olarak şampiyonanın final günü mücadele edecek tüm kulüp, antrenör ve boksörlerine başarılar diliyoruz.

ŞAMPİYONA'NIN FİNAL PROGRAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
18.2.2020 04:01:45
IP'niz: 35.175.172.211 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!