Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.378.443

FEDERASYON VE İL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN TÜM KULÜP VE SPORCULARA ÖNEMLİ DUYURU!!!

Pazartesi günü sabahı, Türkiye Boks Federasyonu Başkanvekili Sn. Eyüp Gözgeç ve İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer Karadeniz, Gençlik ve Spor İl Müdürü'müz Sn. Tamer Taşpınar'a genel bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaretin önemli bir kısmında konu, Uluslararası XXII. Ahmet Cömert Boks Turnuvası idi. Genel hatları ile bu büyük organizasyonun herhangi bir şekilde aksamaması ve önceki yıllardan çok daha başarılı geçmesi için alınması gereken önlemler görüşüldü.

İstanbul'da il olarak, bu büyük ve anlamlı organizasyonun en mükemmel bir şekilde geçmesi için her zaman olduğu gibi ellerinden gelen her turlu imkanı kullanacaklarının altını özellikle çizen şehrimizin becerikli ve sporcu kökenli İl Müdürü Sn. Tamer Taşpınar, katılacak tüm sporcularımıza şimdiden başarı dileklerini iletirken sözlerine önemli bir mesaj vererek devam etti;

"Bu önemli organizasyonun başarılı geçmesi İstanbul ve ülkemiz için çok önemli bir gurur vesilesi olacaktır. Sn. Caner Doğaneli ve birbirinden değerli ekibinin oluşturduğu Türkiye Boks Federasyonu ile, bu yıl önceki yıllardan çok daha başarılı bir organizasyonu tamamlıyacağımıza eminim. Burada tüm kulüp ve sporcularımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Antrenörlerimiz, sporcu kardeşlerimizi mutlaka bu müsabakalarda bulundursunlar ve maçları seyrettirsinler. Bir Dünya Şampiyonası havasında olan bu uluslararası turnuva, sporcu kardeşlerimizin tecrübe edinmesi anlamında kısa dönemli bir okul hüviyetinde olacaktır. Kulüplerimiz, antrenörlerimiz, sporcularımız ve hatta gorev almasa bile tüm hakemlerimiz ve İstanbul'daki Boksseverler'in bu elit müsabakaları izlemesini arzu ediyorum."

Yapılan görüşmeden ve İl Müdürü'müz Sn. Tamer Taşpınar'ın gösterdiği yakın ilgiden, gerek şahsı gerekse de Türkiye Boks Federasyonu adına son derece memnun olduğunu belirten ve Federasyon Başkanı Sn. Caner Doğaneli'nin selamlarını ileten Boks Federasyonu Başkanvekili Sn. Eyüp Gözgeç de Sn. Taşpınar'ın çağrısını tekrarlayarak tüm kulüp ve sporcuların antrenörleri ile birlikte bu turnuvayı izlemesinin sporcuların deneyimi ve eğitimi anlamında bir nevi zorunluluk olduğunu belirtti.

İstanbul Boks İl Temsilcimiz Sn. Ömer Karadeniz de Türkiye Boks Federasyonu'nun bu önemli ve büyük organizasyonunda, kulüplere ve sporculara çağrı mesajının önemini vurgulayarak ve yineleyerek XXII. Ahmet Cömert Boks Turnuvası'nın tüm sporcularımıza başarı getirmesini diledi.

Ayrıca Sn. Karadeniz, Erkek Milli Takımımızın bir bölümünün kamp yaptığı Sarıyer Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezi'ni de ziyaret ederek Kamp Müdürü Sn. Hakan KARAOĞLAN nezdinde tüm Antrenör ve sporculara başarılar diledi.
Lütfi solmaz
solmaz_10@hotmail.com
13.4.2008
 
selamunaleyküm.İstanbul şampiyonasında tüm antrenör ve sporculara başarılar dilerim. ENGİN GÜMÜŞ ARTI 91 OYNAYACAKMIŞ.sporculara duyrulur.
bilal
baba_fenerli_123@hotmail.com
19.4.2008
 
bu mavda 54 kiloda yeni bir şampiyon dogucak bekleyin ve görün !!!!!!!!!!!!sensiz şampiyon!!!!!!!!!!!
mehmet zeki seven
zekisevenboks@hotmail.com
19.4.2008
 
bizim evin burda . inş gireriz bu musabakaya BÜTÜN SPORCULARA BAŞARILAR..
sümeyye
taekwondo_sumos@hotmail.com
25.4.2008
 
Bu maç ilk maçım inşallah devamı gelir.İlk başta İLYAS İLTER SPOR KULÜBÜnn hocası olan İLYAS HOCAma çok teşekkür ederim o olmasa ben şu an burda olmazdım.(hocam size söz veriyorum şampiyom olcam:))
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
20.8.2019 23:29:28
IP'niz: 18.206.15.215 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!