Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.534.177

İL SPOR TEŞKİLATI ZAFER KUPASI'NDA...

26 – 27 Ağustos 2006 tarihlerindeki Zafer Kupası Boks Şampiyonası'nda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yöneticileri de sporculara madalya verdiler.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sn. Zafer BATAR ve Şube Müdürü Sn. Taner ÖZGÜVEN yoğun görev ziyaretleri çerçevesinde Sarıyer'deki müsabakalarda bulundular.

Spor Şube Müdürü Sn. Zafer BATAR tüm hakem, antrenör ve sporculara Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Tamer TAŞPINAR'ın başarı dileklerini ilettikten sonra, Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ de İl Müdürümüz Sn. Tamer TAŞPINAR'ın müsabakalara gelmesinin beklendiğini ve İstanbul'un böylesine çalışkan ve özverili bir İl Müdürü olduğu için boks camiasının çok şanslı olduğunu dile getirdi.

Salondaki klima düzeninin yetersiz olması nedeniyle sporcular kadar ter dökmek zorunda kalan Sn. BATAR, salondaki bu eksikliği düzeltmek için en kısa zamanda bir çözüm bulacaklarını ifade etti.

Şube Müdürü Sn. Taner ÖZGÜVEN de madalya taktıktan sonra İstanbul'daki boks faaliyetlerinin çok çekişmeli ve zevkli maçlarla devam etmesi nedeniyle her izleyenin büyük keyif aldığını belirtti.
Seyfi Şenocak
ssenocak@hotmail.com
29.8.2006
 
İl Teşkilatımız, her organizasyonda varlığını göstererek sporcularımıza, kulüplerimize ve yöneticilerimize yanlız olmadıklarını hatırlatıyor. Boksumuz malesef ki hakettiği ilgiyi görmüyor.Ama bu değerli yöneticilerimiz sayesinde Türk Boks'u 2010 yılına kadar hakettiği ilgiyi görecektir. Sayın Zafer bey ve sayın Taner Özgüven beyefendiler nezdinde başta çok değerli müdürümüz, sayın Tamer Taşpınar olmak üzere tüm İl Teşkilatına Boksseverler adına şükranlarımızı sunuyoruz.
Kerim Yeşilyurt
kerimovv@mynet.com
29.8.2006
 
Değerli büyüklerimizi maçlarımızda görmek, maçı kazandığımızda elimizi tutup kaldırmaları bize heyecan veriyor ve çalışma azmimizi kamçılıyor.Hepsinin ellerinden öpüyorum.Bizi yanlız bırakmayın. Burdan seyircilerede seslenmek istiyorum.Boks maçlarnı izlemeye gelin, sadece sporcu ailelerine oynuyoruz, istiyoruz ki tribünler dolsun taşsın tezahüratlar yapılsın Tüm büyüklerime saygılar hürmetler sunuyorum Kerim Yeşilyurt
Şahin arslan
acihayat1905@hotmail.com
1.9.2006
 
sag resimdeki mavi şortlu kişinin boxunun çok begendim bende eski boxörlerdenim sinan şamil sam eski arkadaşımdı ben ilerleyemedim ama box antrölügü yapmıştım mavi şortlu kişinin adı sanırım RESUL VURMAZ o çoçuga bakın bunda iyi şeyler ggörü yorum apagartları sag kroşeleri iyidi
nazan
frozen--world@hotmail.com
10.4.2009
 
Tüm sporcuLara başarıLar diLiyorm=)özeLLikLe TÜRK miLLi takımımıza...
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
18.2.2020 03:03:51
IP'niz: 35.175.172.211 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!