Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.541.171

İSTANBUL'DA SPOR'UN YENİ LİDERİNE BOKS İL TEMSİLCİLİĞİ'NDEN ZİYARET…

İstanbul Boks İl Temsilciliği Organizasyon Komitesi Üyeleri ve İstanbul Bölge Hakem Komitesi Üyeleri'nden oluşan bir heyet İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Sn. Ömer GÜMÜŞ'e makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ, Boks Federasyonu Yön. Krl. Üyesi Sn. Atilla CÖMERT, İstanbul Boks İl Temsilciliği Org. Komitesi Üyesi Sn. Cumhur ÖZKANBER, İstanbul Bölgesi hakemlerimizden MHK Üyesi Sn. İsmail LOTOZ, İstanbul Bölge Hakem Komitesi Asbaşkanı Sn. Ahmet Ali ŞİMŞEK, Üyeler Yusuf ALİKAN ve Selçuk YÜCEL, Boks TV.com Genel Yayın Yönetmeni Sn. Ömer EKİNCİ yer alırken, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sn. Zafer BATAR'da hazır bulundu.

Çok sıcak bir sohbet içerisinde geçen ziyarette, boksu küçük yaşlardan beri çok sevdiğini ve 18 yaşında aldığı boks hakemliği ile birçok maçlar yönettiğini belirterek konuşmasına başlayan İstanbul'daki Spor'un Yeni Lideri Sn. Ömer GÜMÜŞ bugün itibariyle yeni görevinde bir haftanın daha henüz dolmadığını ancak çok kısa zaman içerisinde İstanbul'daki birçok ilçeye ve tesislere ziyaretler gerçekleştirerek İstanbul'daki sportif yapılanmayı tanımaya çalıştığını ifade etti. Sn. GÜMÜŞ kendisine hedef olarak da 2012 Londra Olimpiyatları'na İstanbul'dan tarihin en katılımlı sporcu kafilesini göndermek olduğunu bunun için ise başta boks olmak üzere tüm olimpik sporlara özel ehemmiyet göstererek sporcuların antrenmanlarını aksatmadan yapabilecekleri her branşa özel spor salonu yapılanması için çalışmalar yapacaklarını sözlerine kaydetti. Sn. GÜMÜŞ ayrıca kendisini ziyarete gelen heyete teşekkürlerini ileterek, kendilerinin bir spor yöneticisi olarak boks sporuna desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyeceklerini, beklentisinin ise başta "İl Temsilcisi ve Komitelerde görevli tüm üyelerin sporun daha da iyilere gitmesi için hedefi olan doğru projelerle çözümler üretmek" olduğunu söyledi.

İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ ise ziyaret bitiminde yaptığı konuşmada sözlerine Sn. GÜMÜŞ'ün daha göreve yeni başlamış ve çok yoğun bir iş programı olmasına rağmen randevu taleplerini geri çevirmeyerek kendilerini makamında kabul ettikleri için çok teşekkür ederek başladı. Sn. KARADENİZ, kendilerinin ekip olarak 5 yıldır görevde olduklarını bu süreç içerisinde başta eski İl Müdürü Sn. Tamer TAŞPINAR ve İstanbul Spor Teşkilatı'nın tüm Şube Müdürleri ile birlikte uyum içerisinde çalışmalar gerçekleştirdiklerini, ürettikleri projelerle birlikte İstanbul'daki boks müsabakalarını yılda 8-10'lara çıkararak taze bir kan getirdiklerini bu sayede kulüp sayılarının 5-6'lardan bugün itibariyle 30'lara çıktığını ifade ederken, bu ziyaretten çok mutlu ayrılacaklarını, İstanbul Boksu adına ileriye daha da bir ümitle bakacaklarını söyledi Sn. KARADENİZ ayrıca Sn. GÜMÜŞ'e yeni görevinde başarılar dilerken, 7 Nisan 2009 tarihinde çıkartmış olduğu TÜK BOKSU ve BOKS'UN DUAYENLERİ isimli kitabını hediye etti.

İSTANBUL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ SN. ÖMER GÜMÜŞ'ÜN İLK RÖPORTAJI

BoksTV - Yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Ömer Gümüş'ün ilk röportajı!

Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
24.2.2020 21:07:33
IP'niz: 3.214.224.224 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!