Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.724.036

İSTANBUL BOKS İL TEMSİLCİLİĞİ'NDEN GENÇ MİLLİ TAKIM KAMPI'NA ZİYARET…

Sarıyer Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezi'nde çalışmalarına başlayan Genç Milli Takım'ın dün ziyaretçileri vardı. İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ, Organizasyon Komitesi Üyesi Sn. İrfan POLAT ve İstanbul Bölge Hakem Komitesi Asbaşkanı Sn. Ahmet Ali Şimşek akşam saatlerinde gerçekleştirdikleri ziyaretle antrenör ve sporculara moral verdiler.

İstanbul Bölgesi Boks Antrenörü Sn. Hikmet KOBAL'ın Kamp Müdürü olduğu kafilede toplam 6 antrenör ve 27 sporcu bulunuyor. 10 boksörle en çok sporcu veren il sıralamasında İstanbul'un başı çektiği kafilede Trabzon, Elazığ, Erzurum, Mersin, Samsun, Ankara, Kars, Sivas, Karabük, İzmir, Bursa ve Kocaeli'nden gelen boksörler milli forma için antrenmanlarda ter döküyorlar.

Akşam yemeğini sporcularla birlikte yiyen İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. KARADENİZ web sayfamıza yaptığı açıklamada sporcuların her şeyden önce morallerinin yerinde olduğunu bu moral sayesinde antrenman süresi içerisinde hırslı ve disiplinli bir şekilde çalışmalarına devam ettiklerini dile getirirken moral ve disiplinin birleştiği noktada madalyaların çok rahat geleceğini sözlerine ekledi. Sn. KARADENİZ, Genç Milli Takım Baş Antrenörü Esat ÇELİK, yardımcıları Ali ÇITAK, Abdülkadir ÜNSAL, Sefer KARATAŞ, Baykan ARSLAN, Bedri ÇINAR ve yönetimindeki sporculara tek tek başarı diledi.
muhammet
boksormami@hotmail.com
24.2.2007
 
resımler super bjk ustlu olan ben sıze sewgıler saygıler sunarım
furkan
goff_cix@hotmail.com
9.8.2008
 
tum sporcularımza basarılar dılıorumm furkan ulas memıs sampıon olur
cemis
bayram_ali@hotmail.com
11.8.2008
 
peindeki tü oksörlerimize başarılar dilerim bu arada bu benim msn deil!!!!!
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
25.9.2020 08:56:14
IP'niz: 3.228.10.17 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!