Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.724.070

İSTANBUL BÖLGE HAKEM KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI…

2 yıllık görev süresini dolduran İstanbul Bölge Hakem Komitesi'nin yeniden seçilmesi için İstanbul Bölgesi Boks Hakemleri 18 Mart 2007 Pazar günü (dün) Sarıyer Mersinli Ahmet Spor Salonu'nda yapılan İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Boks Şampiyonası müsabakalarının hemen ardından toplanarak yeni komiteyi belirlediler.

Seçimlerde en çok oyu alan Selçuk Yücel, Ahmet Ali Şimşek, İsmail Lotoz, Ülkü Yavuz ve Yusuf Alikan Bölge Hakem Komitesi'nde yer aldılar. Seçimlerin hemen ardından yeni komite, İstanbul Bölge Hakem Komitesi Başkanı Sn. Ömer Karadeniz başkanlığında toplanarak görev dağılımı yaptı. Yapılan görev dağılımına göre komite listesi şu şekilde oluştu.

Ömer Karadeniz (Başkan)
Selçuk Yücel (Asbaşkan)
Ülkü Yavuz (Sekreter)
İsmail Lotoz (Hakem Eğitim Sorumlusu)
Ahmet Ali Şimşek (Üye)
Yusuf Alikan (Üye)

İstanbul Boks Ailesi olarak yeni seçilen Boks Hakem Komitesi'nin İstanbul ve Türk Boksu'na hayırlı olmasını diler, hakemlerimize görevlerinde başarılar dileriz.
Selçuk Yücel
yucelselcuk44@hotmail.com
21.3.2007
 
Yeni Hakem Komitesi Asbaşkanı.Hakem komitesine seçilmemizde bizlere güvenerek oylarını veren hakem arkadaşlarıma teŞekkür ediyorum.Bizden önceki komitedeki arkadaşlarıma başarılı güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.İnşallah onları aratmayacağız.Gerçi yeni yönetime takviye olarak Ülkü YAVUZ ile ben geldim.Tüm hakem arkadaşlardan ricam sitemizi iyi takip etmeleri arkadaşlarımıza duyurularımızı buradan yapmayı düşünüyorum. Tüm hakem ve boks camiamıza başarılı sağlıklı mutlu günler dilerim.En kısa zamanda görüşmek üzere.(istanbulboks.org) Sitemizi hazırlayan , emeği geçen başta İl Temsilcimiz Ömer Karadeniz Bey ve Organizasyon Komitesi Üyesi Ömer Ekinci Beye ve diğer arkadaşlara çalışmalarında başarılar diler, teşekür ederim.
Ahmet Ali ŞİMŞEK
ahmetalisimsek@hotmail.com
30.3.2007
 
18/03/2007 Tarihinde Bölge Hakem Komitesi secimlerini yapan Yöetime; As Başkanlığım süresince başta İstanbul İl Temsilcimiz Sayın Ömer KARADENİZ olmak üzere Birlikte çalıştığım Bölge Hakem Komitesi arkadaşlarım Sayın Yusuf ALİKAN,Sayın İsmail LOTOS,Sayın Sadrettin KIZILKALE,Sayın İsmail TAN ve tüm Bölge Hakemerine özverili ve iyi niyetli çalışmalarından dolayı teşekkür eder saygılar sunarım. Ayrıcabu görevi devralan yeni arkadaşlarımada başarılı bir çalışma dilerim. Saygılarımla Ahmet Ali ŞİMŞEK EABA Boks Hakemi
emre
emre_cakiroglu@hotmail.com
3.7.2008
 
tüm takıma başarılar dilerim..Takım arkadaslarıma iyi şanslar
ilhan yıldız
sezar_6565@hotmail.com
1.1.2009
 
sayın yusuf alikan ve meslek arkadaşlarına yeni yılın yaşamlarıda mutluluk ve esenlikler getirmesini dilerim.Emrah yıldız
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
25.9.2020 09:53:59
IP'niz: 3.228.10.17 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!