Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.623.755

İSTANBUL BÜYÜKLER FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR…

İstanbul Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü faaliyetlerine paralel olarak İstanbul Boks İl Temsilciliği'nin 2006 yılı faaliyet programında yer alan İstanbul Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası 20-23 Eylül 2006 tarihleri arasında Büyükçekmece Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda yapılacaktır.

İstanbul İlimiz'in en büyük boks organizasyonu olan bu şampiyona hem boksörlerimiz hemde kulüplerimiz açısından çok büyük önem taşıyor. Bu şampiyona Türkiye Şampiyonaları öncesinde büyük bir sınav niteliğinde, bu sebeple sporcularımız ve antrenörleri diğer müsabakalara göre daha büyük bir hırsla hazırlıklarına devam ediyorlar.

Düzenlenecek şampiyona ile ilgili olarak İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ, İstanbul'un boks dalında en büyük şampiyonası olan bu organizasyona desteklerinden ötürü İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sn. Tamer TAŞPINAR'a ve Büyükçekmece Belediye Başkanımız Sn. Hasan AKGÜN'e teşekkürlerini iletirken şampiyonaya katılacak olan sporcu ve antrenörlerine de başarılar diledi.
Cengiz Üstün
cengizustun@hotmail.com
17.9.2006
 
Tüm sporculara kulüplere ve hakemlerimize başarılar.Hepsine şimdiden tebrikler
GÜRBÜZ BEŞER
gbeser@gmail.com
3.3.2009
 
Eksikliği duyulan böyle bir kitabın "Türk Boks Tarihinde" büyük yankılar uyandıracağına inanıyor ve Ömer KARADENİZ Hocam'a saygılarımı sunuyorum. Gürbüz BEŞER Ankara Boks İl Temsilcisi Boks Federasyonu Teknik Kurul Üyesi
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
26.5.2020 02:52:22
IP'niz: 35.175.187.91 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!