Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.534.226

İSTANBUL ŞAMPİYONASI'NDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU....

22 Ekim 2008 Çarşamba günü Ahmet Cömert Spor Salonu'nda başlayan 2008 İstanbul Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası'nda bugün yapılan final müsabakaları neticesinde madalyalar sahiplerini buldu. 90 seçkin boksörün mücadele verdiği şampiyonada dört gün boyunca toplam 77 müsabaka yapıldı.

2008 İSTANBUL BÜYÜKLER FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI'NDA DERECEYE GİREN TÜM BOKSÖRLER (görmek için tıklayınız)

Final müsabakaları öncesi bir konuşma yapan İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ şampiyonanın çok heyecanlı geçtiğini, Türkiye Şampiyonaları öncesi Kulüpler ve Sporcular açısından çok önemli bir organizasyon olduğunu ifade ederken şampiyonaya iştirak eden tüm kulüp, antrenör ve sporcularına teşekkür etti. Sn. KARADENİZ ayrıca hiçbir zaman İstanbul Boksu'na desteklerini esirgemeyen İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Tamer TAŞPINAR ve ekibine de teşekkür ederken, yine İstanbul Boksu için destek veren Kıraç Belediye Başkanı Sn. Hamit ÖNCÜ, Bahçeşehir Belediye Başkanı Sn. Kemal AYDIN, Bahçelievler Belediye Başkanı Sn. Osman DEVELİOĞLU, Bağcılar Belediye Başkanı Sn. Lokman ÇAĞIRICI'ya da teşekkürlerini iletti. Sn. Ömer KARADENİZ sözlerine geçen hafta sonu yapılan seçimler sonucunda yeniden Boks Federasyonu Başkanlığına seçilen Sn. Caner DOĞANELİ ve yeni yönetim kuruluna bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileyerek son verdi.

Saat 11.00'de başlayan final müsabakaları sonunda Bayanlarda 50 Kg.'da Melike Yorganlı (Feriköy Spor K.), 54 Kg.'da İnci Memiş (Feriköy Spor K.), 57 Kg.'da Sinem Uğurlu (Fenerbahçe) ve 60 Kg.'da Hanife Kübra Bayram (Beşiktaşlı Boksörler Spor K.) İstanbul Şampiyonu olurken, Erkeklerde 46 Kg'da Ramazan Uçar (Adalı Spor K.), 48 Kg.'da Altan Uyanık (Beşiktaş), 51 Kg.'da Sedat Soytürk (Beşiktaş), 54 Kg.'da Aydın Saka (Fenerbahçe), 57 Kg.'da Hüseyin Dündar (Fenerbahçe), 60 Kg.'da Vefa Karadeniz (Fenerbahçe), 64 Kg.'da Ramazan Ballıoğlu (Beşiktaş), 69 Kg.'da Ali Boğurcu (İnhisar Spor K.), 75 Kg.'da Serhat Değirmenci (İnhisar Spor K.), 81 Kg.'da Önder Özgül (Fenerbahçe), 91 Kg.'da Yıldırım Tarhan (İnhisar Spor K.) ve +91 Kg.'da Gökhan Gülücü (Beşiktaş) İstanbul Şampiyonu olarak Altın Madalya'nın sahibi oldular.

Ayrıca Teknik Jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonunda Keloğlu Boks İhtisas Kulübü'nden Seyda Keser En Teknik Boksör, Adalı Spor Kulübü'nden Mecit Can Sönmez En Dövüşken Boksör, Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Serkan Tatar En Centilmen Boksör seçilerek birer kupa ile ödüllendirildiler.
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
18.2.2020 04:06:25
IP'niz: 35.175.172.211 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!