Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.724.033

İSTANBUL YİNE ZİRVEDE…

6 Şubat 2007 tarihinde İçel'de başlayan ve dün (11 Şubat 2007) sona eren Türkiye Yıldızlar Ferdi Boks Şampiyonası'nda İstanbul, geçtiğimiz günlerde Sivas'ta düzenlenen Türkiye Gençler Ferdi Boks Şampiyonası'nda olduğu gibi yine zirvenin sahibi oldu.

İstanbul kulüplerimizden Fenerbahçe Spor Kulübü aldığı 3 birincilik, 2 ikincilik ve 2 üçüncülükle başarıda büyük pay sahibi olurken, 100. yılını kutlayan Fenerbahçe bu önemli sene içerisinde Sivas'ta düzenlenen Gençler Şampiyonası'ndaki başarısını pekiştirerek ne kadar iddialı olduklarını bir kez daha gösterdiler. Bunun yanı sıra Tekel Spor Kulübü 1 birincilik ve 1 ikincilik, Erenköy Gençlik ve Spor Kulübü 1 ikincilik, Kıraç Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1 üçüncülükle madalya kazanarak şampiyonaya isimlerini başarılı bir şekilde yazdırmış oldular.

Ayrıca Fenerbahçe'den 60 Kg.'da İbrahim Elkatmış ve Tekel Spor Kulübünden 70 Kg.'da Ömer Faruk Polat, jüri tarafından şampiyonanın en teknik boksörleri seçildiler.

Müsabakalar ile ilgili olarak web sitemize bir değerlendirme yapan İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ, öncelikli olarak organizasyona katkılarından dolayı Erdemli Belediye Başkanı Sn. Musa MUTLU'ya teşekkürlerini iletti. Şampiyonada 4 altın, 4 gümüş ve 4 bronz madalya alarak takım halinde birinci olan İstanbul Bölgesi'ne ve bunda büyük pay sahibi olan Fenerbahçe Spor Kulübü'ne, 3 altın madalya alarak ikinci olan Trabzon Bölgesi'ne hem bu şampiyonadaki katkılarından hemde Türk Boksu'na hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Biz de istanbulboks.org olarak dereceye giren bütün boksörlerimizi, başta Fenerbahçe Spor Kulübü olmak üzere diğer İstanbul Kulüplerimizi tebrik ediyor, başarılarından dolayı kutluyoruz.


MÜSABAKALARDA DERECEYE GİREREK MADALYA ALAN BOKSÖRLERİMİZ

50 Kg. F. Ulaş Memiş (Tekel) – Birinci
63 Kg. Sefa Karadeniz (Fenerbahçe) – Birinci
70 Kg. M. Buğra Öner (Fenerbahçe) – Birinci
86 Kg. Denizcan Gökkaya (Fenerbahçe) – Birinci

46 Kg. Murat Temur (Fenerbahçe) – İkinci
52 Kg. Muhammet Möcük (Erenköy) – İkinci
75 Kg. Alptuğan Dursun (Fenerbahçe) – İkinci
86 Kg. Engin Gümüş (Tekel) – İkinci

48 Kg. Emre Çikot (Fenerbahçe) – Üçüncü
60 Kg. Taner Orun (Kıraç Belediyesi) – Üçüncü
75 Kg. Adem Koç (Erenköy)
80 Kg. Şahin Gezici (Fenerbahçe) – Üçüncü
KADİR
BOKSOR_ROCKY_23@HOTMAİL.COM
22.2.2007
 
SLM HERKESE BAŞARILAR DİLERİM
kürsat bozkurt
bozkurt@hotmail.com
25.2.2007
 
öner kardesleri allah türk milletine bagıslasın ahlak efendilik ve gercekten boks sporu için dogduklarına ve ilerde daha cok basarıya insallah imza atacagına inanıyor ve bugra murat can öneri ve abisi alptug önere basarılar diler gözlerinden öperim bu arada fener bahceye basarılar dilerim saygılar
Nihat Cavdar
nihat-cavdar@hotmail.com
18.9.2008
 
mental ve moral olarak iyi hazirlanmammislar
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
25.9.2020 08:47:44
IP'niz: 3.228.10.17 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!