Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.582.237

K.ÇEKMECE İLTER BAŞARIYA DOYMUYOR…

İstanbul Boksu'nun son zamanlardaki yükselen değeri K.Çekmece İlter Spor Kulübü başarıdan başarıya koşarken başarılarının bir yenisine de Ankara'da imza attı. Ankara Boks İl Temsilciliği'nin organize ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Boks Turnuvası'nda katıldığı 10 boksör ile final oynayan K.Çekmece İlterli boksörler kazandıkları 6 Altın ve 4 Gümüş madalya ile turnuvanın en başarılı kulübü oldular.

Yıldızlar Kategorisi'nde; 52 Kg.'da Emrecan Efe ve 70 Kg.'da Hasan Talan Altın Madalya, 52 Kg.'da Sercan Gökçek, 54 Kg.'da Hüseyin İlter, 57 Kg.'da Doğukan Turunç ve 60 Kg.'da Tolga Kaya Gümüş Madalya kazanırken, Gençler Kategorisi'nde; 57 Kg.'da Abuzer Solak, 60 Kg.'da M.Uğur Özcan ve 69 Kg.'da Sezer Yurt Altın Madalya'nın sahibi oldular. Bayanlar kategorisinde ise tek finalist 57 Kg.'daki başarılı boksör Sümeyye Cebel Altın Madalya kazanan bir diğer boksör oldu.

İstanbulboks.org Ailesi olarak Küçükçekmece İlter Spor Kulübü'nün bu zaferini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
şaban özdemir
foto-gozde@hotmail.com
4.5.2010
 
kardeş kulüp iltersporun başarılı hocası ilyas ilteri tebrik ediyorum ve bizlere örnek olduğunu düşünüyorum beykoz boks hocası şaban özdemir
orhan murat KUZU
ss_lokko_57@hotmail.com
18.5.2010
 
İlter spor Kulübüne kısa zamanda büyük başarılar kazandırdınız. Buda sizin ne kadar başarılı bir hoca olduğunuzu göstermektedir.Bu başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim.
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
9.4.2020 03:42:04
IP'niz: 18.232.51.69 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!