Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.541.133

MEHMET ÇELİK'LE SPOR PENCERESİ'NDE BOKS DOLU BİR PROGRAM…

Tek Rumeli Televizyonu'nun başarılı isimlerinden Mehmet Çelik'in hazırlayıp sunduğu her Perşembe 21.00 ile 24.00 saatleri arasında yayınlanan Mehmet Çelik'le Spor Penceresi'nin bu haftaki konukları Türkiye Boks Federasyonu Yön. Krl. Üyesi ve İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ, İstanbul Bölge Hakem Komitesi Asbaşkanı Uluslar arası (AIBA) Boks Hakemi Sn. Ahmet Ali ŞİMŞEK ve Fenerbahçe ve Milli Takımın başarılı boksörlerinden Ömer Faruk POLAT'dı.

Mehmet Çelik'in 3 saatlik başarılı sunumu ile boks dolu bir program Tek Rumeli Tv izleyicilerini ekran başına kilitledi. Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Türk Spor'unun acı kaybı Vedat OKYAR'ın anısına hazırlanan görüntülerle başlayan program Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ, Bölge Hakem Kom. Asbaşkanı Sn. Ahmet Ali ŞİMŞEK ve genç boksörlerden Ömer Faruk POLAT'ın açılış mesajları ile devam etti. Sn. KARADENİZ yaptığı konuşmada İstanbul ve Türk Boksu'nun tanıtımı için büyük fedakarlıklar yaparak 3 saatlik yayını sadece boksa ayıran Tek Rumeli Tv Yönetimine, Mehmet Çelik'le Spor Penceresi'nin yapımcısı ve sunucusu Mehmet ÇELİK'e ve tüm yayın ekibine teşekkür etti.

Birbirinden keyifli sohbetlerle devam eden canlı yayında telefon bağlantılarıyla katılan İstanbul Boks İl Temsilcisi Yardımcısı Sn. İrfan POLAT, Beşiktaş Boks Takımı Genel Menajeri Sn. Erdinç GÜLEREN, Küçükçekmece İlter Spor Kulübü Başkanı Sn. İlyas İLTER, Perpa Spor Kulübü Başkanı Sn. Şemsettin YAKUPOĞLU ve Eski Milli Takım ve Bölge Antrenörlerinden Hikmet KOBAL İstanbul ve Türk Boksu için verdikleri önemli mesajlarla programa renk kattılar. Ayrıca Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası, İstanbul Boks İl Temsilciliği 2008 Yılın Boks Ödülleri Gecesi'nden görüntülerinde yayınlandığı programa spor severler gönderdikleri kısa mesajlarla duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Saat 24.00'de sona eren program sonunda yapımcı ve sunucu Mehmet ÇELİK, katılımcılara günün anısı olarak Tek Rumeli Tv hatırası birer fincan seti hediye etti.
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
24.2.2020 19:38:44
IP'niz: 3.214.224.224 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!