Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.582.199

ÖMER KARADENİZ İSTANBUL BOKS İL TEMSİLCİLİĞİ GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ…

İstanbul Boks İl Temsilcisi Sn. Ömer KARADENİZ yaklaşık 6 yıldır hizmet ettiği İstanbul Boks İl Temsilciliği görevinden 12 Nisan 2010 Pazartesi (dün) istifa etmiştir. İstifa mektubunu İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Tamer TAŞPINAR'a takdim eden Sn. KARADENİZ görüşme sonunda görevi süresince kendilerine desteklerini esirgemeyen başta İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Tamer TAŞPINAR olmak üzere tüm Şube Müdürleri ve Teşkilat Personeli'ne, Boks Camiası'nın; Kulüp, Antrenör, Boksör ve tüm fertlerine, İstanbul Boks Organizasyon Komitesi ve Bölge Hakem Komitesi'nin tüm üyelerine tek tek teşekkürlerini iletti.

Sn. Ömer KARADENİZ ayrıca istifasıyla ilgili olarak gerekçesini pek yakında web sitemiz aracılığıyla boks kamuoyuna duyuracağını belirtti.
atalarboks mete
meteyazici-@hotmail.com
19.4.2010
 
HASBEL KADER BOKS SPORUYLA UĞRAŞIYORUZ HEPİMİZ BÜTÜN KULÜPLER ANTRENÖRLER ÖMER BEYİ VE EKİBİNİ YAKINDAN TANIR, GÖREVE GELDİYİNDENBERİ İSTANBULDAKİ KULÜPSAYISI ON KATINA ÇIKTI MAÇLARDA EN UFAK BİR TARTIŞMA DAHİ YAŞANMADI BU BAŞARILI VE DOSTANE TABLOYU DEVAMLI GÖRMEK İSTİYORUZ BÜTÜN KULÜP VE HOCALARIMIZIDA BURADAN DAVET EDİYORUZ ..
mehmet çelik
mehmetceliks@hotmail.com
25.4.2010
 
Sporda böylesi kaliteli ve nezih insanların sayısı okadar azki,bizler ömer karadeniz beyfendilerin sayısının çoğaldığını görmeyi hayal ederken,yıllarını boks camiasına adamış bu değerli spor adamının istifası ile önemli bir eksiklik gerçeğinin ben şahsen üzüntüsünü yaşıyorum.Asıl üzüntüm ise maddi ve manevi zamanını ayırdığı boks ailesi camiasının bu gibi durumlarda hiçbirşey olmamış gibi davranıp duyarsızlıklarının sesizliğiklerinde kaybolmalarıdır.kayıtsız ve istkrarsız bireyler asla ve asla sağlam ve iradeli kitlerlere ulaşamazlar.boks camiasının önemli hayat damarlarından biri sn. ömer karadenizin kopması çok ama çok büyük bir kayıptır.şahsını ve ekip arkadaşlarını boksa asil hizmetleriden ötürü kutluyorum.mehmet çelik.
ilhan türkcan
ilhan türkcan
28.4.2010
 
sn ömer karadeniz in istifası istanbul boks u için büyük kayıp
fikret demirkol
fikret.demirkol@hotmail.com
24.6.2010
 
istanbul boks camiası çok büyük bir değerini küstürmüştür.duruşu ile çoğu insana örnek olmuştur.kendi adıma istanbul boksu için yaptıklarından dalayı teşekkür eder . hayatında başarılar mutlulıklar dilerim......
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
9.4.2020 02:37:31
IP'niz: 18.232.51.69 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!