Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.724.075

ORHAN AYHAN ÇOK YAKINDA POSTA GAZETESİ'NDE…

Türk Spor Medyası'nın efsane isimlerinden Sn. Orhan AYHAN çok yakında Posta Gazetesi'nde yazılarına başlıyor. Son dönemlerde Türk Boksu'ndaki önemli gelişmelerin ardından Türkiye'de ilk defa bir gazete, spor sayfasında içeriği boks olan köşe yazılarıyla okuyucularının karşısına çıkıyor.

Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sn. Rıfat ABABAY ve Spor Servisi Müdürü Sn. Can UYGUÇ'un büyük destekleriyle yazılarına başlayacak olan usta kalem Sn. Orhan AYHAN web sayfamıza yaptığı açıklamada, Türkiye'nin en yüksek tirajlı gazetesi olarak bilinen Posta Gazetesi'nde sadece ve sadece boks yazılarıyla sporseverlerin karşısına çıkacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu çünkü ilk defa bir gazetede Futbol, Basketbol ve Voleybol'un dışında Boks branşı hakkında köşe yazılarının olacağını dile getirirken, Sn. ABABAY ve Sn. UYGUÇ'a teşekkürlerini iletti.. İlk yazısına Sinan Şamil Sam ile ilgili bir haberle başlayacağını söyleyen Sn. AYHAN, daha sonra Ahmet CÖMERT ve diğer boks olaylarıyla devam edeceğini belirtti.

İstanbul Boks İl Temsilciliği olarak, Posta Gazetesi'ne ve büyük Duayenlerimizden Sn. Orhan AYHAN'a Boks Sporuna verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyor, ve başarılar diliyoruz.
MUSTAFA ÜNVER
Mustafa-rocky@hatmail.com
9.4.2007
 
Orhan Ayhan, boks adına büyük kazanç.Boks maçı anlatırken, yüreğinde ki boks sevgisiyle bizleri coşturan ve boksu sevdiren gerçek bir efsane. Yazılarını okumak için sabırsızlanıyorum.
Selçuk Kale
kale_sel@hotmail.com
9.4.2007
 
Nihayet gazetede futbolun dışında bir köşe yazısı okuyacağız. Orhan Ayhan ve buna vesile olanlara teşekkürler...
Mustafa
mustafa_sa_mynet.com
9.4.2007
 
İnşallah diğer gazetelere de örnek olur. Boks haberleri yaygınlaşır.
Ahmet Sarı
ahmetsari@hotmail.com
9.4.2007
 
Orhan Ayhan da olmasa gazetede boks adına iki satır yazacak kimse yok. Bir boks sever olarak efsane isim Orhan Ayhana teşekkür ederim.
Halil
halil_halil@yahoo.com.tr
9.4.2007
 
Niye Posta Gazetesi çok satıyor belli. Çok akıllı bir iş Orhan Ayhan a köşe ayırıp boks yazıları yazdırmak. Boks haberlerine hasret o kadar çok boks hayranı varki inşallah devamı gelir
Mehmet Altuğ
mehmetaltug@yahoo.com
12.4.2007
 
Orhan Ayhan bir efsane.Spor basınında onun gibi bir yetenek hala daha gelmedi. Hala zımba gibi bir delikanlı gibi.Hala dinç bir sesi var.Boksumuza verdiği desteği hiçbir spor dalına vermediğini biliyorum.Futbolun bu kadar önplanda olduğu bir devirde hala ısrarla boksa ağırlık vermesi onun bu spora nasıl gönül verdiğini gösteriyor.Orhan Ayhan bütün boks camiası sana minnettardır.
Cengiz Üstün
cengizustun@hotmail.com
10.4.2007
 
Tek kelimeyle bir EFSANE! Hiç eksilmesin diliyoruz sporumuzdan
Merve Kırhali
mkirhali@hotmail.com
11.4.2007
 
Posta Gazetesi futbol bu kadar gündemdeyken Orhan Ayhanın köşesine yani boksa yer verirse bravo.Türkiyede hala spor ölmemiş demek ki.Orhan Ayhanı da boksörleri motive edici yaklaşımından dolayı tebrik ediyorum.Bize hep güzel öğütlerde bulunuyor
Ahmet Gürkan Günaydın
agurk_1980@gmail.com
13.4.2007
 
O türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi spor spikeri. O yaşayan efsane bence
Mustafa Aydın
mustafaaydin_@hotmail.com
13.4.2007
 
Orhan Ayhan ve Posta Gazetesi yöneticilerine teşekkür ederim.
okan
boksor.okan@hotmail.com
2.5.2007
 
gercktende cok gusle olurr bencedeee hep armsıımdırr gasetelerde boksla ılgılı seylerıııı ??
OKTAY BAHADIR EKŞİ
manle53@hotmail.com
4.5.2007
 
Türk boksunu layık olduğu yerlerde görmek istiyoruz.Boksa gönül vermiş abilerimize, kardeşlerimize, bizlere bu noktada çok iş düşüyor.Bu misyonu omuzlarında taşıyan mümtaz insanlardan biride tabiki şüpesiz Orhan AYHAN abimiz.Amatör sporları daha yükseklere taşıyacak spor elçisine şimdiden teşekkürler
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
25.9.2020 10:01:11
IP'niz: 3.228.10.17 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!