Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.724.046

PERPA BOKSA YATIRIMINI ARTTIRIYOR…

Geçtiğimiz günlerde Perpa Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mithat YÜMLÜ'nün daveti üzerine İstanbul Boks İl Temsilciliği olarak Perpa'daydık.

Bilindiği üzere Perpa son zamanlarda Boks Şubesi'nde büyük bir atılım içinde. Perpa Spor Kulübü Başkanı Sn. Şemsettin YAKUPOĞLU ve Milli Antrenörlerimizden Lütfi CANBAKIŞ gözetiminde, başta Perpa Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mithat YÜMLÜ ve Perpa Yönetimi'nin büyük destekleri ile büyük başarılara imza atmaya başladı. İl Temsilcimiz Sn. Ömer KARADENİZ ve Organizasyon Komitesi Üyeleri Sn. İrfan POLAT, Sn. Ömer EKİNCİ, Bölge Hakem Komitesi Üyemiz Sn. Ahmet Ali ŞİMŞEK'in de bulunduğu toplantıda Perpa Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mithat YÜMLÜ, önümüzdeki günlerde Perpa sınırları içinde bir turnuva düzenlemek arzusunda olduğunu belirtti.

Fenerbahçe ve Tekel'in Boks Sporu'na verdiği önemin farkında olduğunu belirten Sn. YÜMLÜ, amaçlarının Boks Sporu'nda Perpa olarak Fenerbahçe ve Tekel kadar başarılı olmak olduğunu, bu gayeyle bu olimpik spora daha fazla yatırım yapmayı düşündüklerini belirtti.

İstanbul Boks İl Temsilciliği olarak diğer tüm kulüplerimize olduğu gibi, Boks Sporu'na verdiği hizmetlerden dolayı Sn. Mithat YÜMLÜ nezdinde Perpa Yönetimi'ne teşekkürlerimizi sunarız.
mete yazıcı
floyt_oscar@hotmail.com
11.6.2008
 
sevgili istanbul boks haberleri bizlere bukadar hızlı ulaştırdığınız için teşekkürler
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
25.9.2020 09:21:53
IP'niz: 3.228.10.17 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!