Duyuru ->
Geri
FEDERASYON KULÜPLERİMİZ ANTRENÖRLER HAKEMLER BOKS SPORU SPORCU SAĞLIĞI ve BESLENME LİNKLER
Ziyaretçi Sayısı 4.724.074

TÜRK VE İSTANBUL BOKSU'NA TAZE KAN…

Türk Boksu'nda çok önemli bir yere sahip olan İstanbul'da yeni bir atılım gerçekleşti. İstanbul köklü kulüplerinden Erenköy Gençlik ve Spor Kulübü sahip olduğu branşlara (Futbol, Basketbol, Atletizm, Jimnastik, Badminton, Güreş) boksu da ekleyerek Türk ve İstanbul Boksu'na hizmet etmeye başladı.

Fikret DEMİRKOL'un antrenörlüğünü yaptığı Erenköy Gençlik ve Spor Kulübü Boks Şubesi'nde şu an 21 sporcu Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yaptıkları antrenmanlarla çalışmalarına devam ediyor. Sporcularının bir bölümünü İstanbul Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Yeldeğirmeni Çocuk ve Gençlik Eğitim Merkezi'ndeki öğrencilerin oluşturduğu Erenköy Gençlik ve Spor Kulübü ilk defa katıldığı Türkiye Yıldızlar Ferdi Boks Şampiyonası'nda almış olduğu 1 ikincilik ve 1 üçüncülükle boksda ne kadar iddialı olduklarını kanıtladılar.

Web sayfamıza bir değerlendirme yapan antrenör Fikret DEMİRKOL hedeflerinin Türk ve İstanbul Boksu'na katkılar sağlamak olduğunu, bu amaçla miniklerden büyüklere her kategoride sporcular yetiştirip madalya ve kupalar kazanarak kulüplerinin adını daha çok duyurmak istediklerini ifade etti. DEMİRKOL ayrıca Sosyal Hizmetlere de değinerek Yeldeğirmeni Çocuk ve Gençlik Eğitim Merkezi ile koordineli yürüttükleri çalışmalar doğrultusunda buradaki öğrencilere boksu sevdirerek spora ve topluma faydalı insanlar yetiştirilmesine katkı sağlamanın görevlerinin bir parçası olduğuna değindi.

İstanbul Boks İl Temsilciliği olarak Erenköy Gençlik ve Spor Kulübü'ne Boks'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
hamza
firlama_jk@hotmail.com
7.11.2007
 
böyle bir çalışma yapıldığı için herkese teşekkürlerimi sunarım. ayrıca topluma böyle yararlı işlerin devam etmesi dileğiyle iyi çalışmalar.
Yorumunu Facebook'ta Yap
Yorumunu Site Üzerinden Yap
25.9.2020 09:58:31
IP'niz: 3.228.10.17 
>>
Okuyamıyorsanız YENİLEYİN! | Lütfen Karakterleri YUKARIYA girin!
Küfür, hakaret,inançlara saldırı vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz!